Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu
polski english Український español fb
   

Wspomnienie z wyjazdu...

    


     W dniach 22-23 października 2016 roku, w Hotelu Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych koło Kielc, odbyła się wyjazdowa sesja szkoleniowo-integracyjna dla  nowoprzyjętych studentów Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu.


     Pierwszego dnia, na spotkaniu organizacyjnym w sali konferencyjnej, przeprowadzonym przez mgr inż. Annę Jaworską oraz mgr inż. Tomasza Świtalskiego, studenci zostali zapoznani z historią uczelni, programem nauczania, zasadami studiowania na PWSOŚ w Radomiu. Prowadzący odpowiadali wyczerpująco, na wszelkie zadawane pytania.


     Studenci, wysłuchali również wykładu z przedmiotu Zasady BHP i ergonomii, wygłoszonego przez Dziekana Zamiejscowego Wydziału Turystyki i Rekreacji w Zakopanem mgr inż. Tomasza Świtalskiego. Dwuczęściowy wykład, drugiego dnia  zakończył się  testem, którego rozwiązanie stanowiło zaliczenie przedmiotu.


     W godzinach wieczornych odbyła się część integracyjna wyjazdu, czyli  najbardziej wyczekiwana przez studentów – ognisko z pieczeniem kiełbasek i tańcami.


      W związku z licznymi pytaniami studentów z innych semestrów o możliwość organizowania tego typu spotkań informujemy, że jak najbardziej jesteśmy skłonni i chętni organizować dla Was wyjazdy nie tylko szkoleniowo-integracyjne ale również innego typu. 
                                                         
Czekamy na Wasze zgłoszenia.