Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu
polski english Український español fb

DOMY STUDENCKIE

Uczelnia posiada dwa domy studenta. Jeden znajduje się w Budynku Głównym przy ul. Zubrzyckiego 6, drugi natomiast w Jedlni Letnisko miejscowości wypoczynkowej położonej na skraju Puszczy Kozienickiej niedaleko Radomia.

Dom Studenta przy ul. Zubrzyckiego 6 przeznaczony jest dla studentów studiów dziennych. Znajdują się w nim pokoje 3 osobowe z umywalkami. Każdy pokój posiada dostęp do Internetu. Koszt zakwaterowania wynosi 250 zł. miesięcznie (plus kaucja zwrotna 300 zł). Termin składania podań o przyznanie miejsca w akademiku upływa z dniem 30 września (decyduje kolejność zgłoszeń).

Dom Studenta w Jedlni Letnisko mieści się na ul. Niecałej 3. Akademik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów studiów zaocznych. Budynek jest bardzo ładnie położony, w odległości zaledwie 200 metrów od zalewu w Siczkach. Do dyspozycji studentów są pokoje 2,3,4 i 5-cio osobowe. Koszt zakwaterowania wynosi 200 zł. miesięcznie (plus kaucja zwrotna 300 zł.). Koszt jednorazowy 35 zł. za dobę. Rezerwacji miejsc w Domu Studenta na czas zjazdu można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 48 383 11 50 wew. 29.

Szczegółowe informacje dotyczące zakwaterowania w akademikach można uzyskać pod numerem telefonu 48 383 11 50 do 55 wew. 29.